....vše, co je podle přírody, je hodno úcty. (Cicero Marcus Tullius)

Petice?! Osobnosti vzkazují Zemanovi, že jejich prezidentem není

27. ledna 2013 v 22:37 | Autor* |  Postřehy - úvahy
Miloši Zemane, nejste a nikdy nebudete můj prezident, vzkazuje nově zvolené hlavě státu několik desítek osobností veřejného života. Iniciativu podepsali mimo jiné umělci, intelektuálové a lidé z okruhu bývalého prezidenta Václava Havla.
Iniciativa vznikla spontánně po sobotní prohře Zemanova protikandidáta, šéfa TOP 09 Karla Schwarzenberga. "Zvítězit pomocí lží a estébáckých metod je Pyrrhovo vítězství," sdělila režisérka Monika Le Fay.
Podle ní iniciativa reaguje na Zemanovu negativní volební kampaň a výpady proti rivalovi a vytýká mu to. Kampaň byla podle expertů ve svém závěru značně agresivní, na přetřes přišlo i sudetoněmecké téma, rodinné poměry Schwarzenberga, sporné inzeráty mířící proti Schwarzenbergovi či spolupracovníci Zemana a jeho opoziční smlouva mezi ODS a ČSSD.
Prohlášení podepsali lidé z různých oblastí, například bývalý Havlův tajemník Vladimír Hanzel, kněz Ladislav Heryán, hudebníci Roman Holý a Jaroslav Hutka, herci Jan Kašpar, Oldřich Navrátil a Veronika Žilková, režisérka Olga Sommerová, architekt Bořek Šípek, ředitel galerie Dox Leoš Válka či historik Petr Placák. Le Fay doplnila, že lidé se také připojují k založené stránce na sociálních sítích.

Tak tenhle článek mě rozesmál :-)) To snad ani nemůže být pravda, jak jsou tyto rádoby osobnosti drzé, ba přímo hysterické :-)) Prezident zvolený v demokratických volbách pro ně není prezident. To jim víc vyhovoval Gustáv Husák? Že tehdy nesepisovali petice?! Kdyby to opravdu byly osobnostmi, tak přijmou porážku pravice bez hysterických výlevů.
Doporučila bych jim, ať emigrují! Určitě na ně na západě čekají s otevřenou náručí a budou se tam mít skvěle :-)) A my od nich konečně budeme mít klid. Já se za vás stydím!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 eva eva | 28. ledna 2013 v 5:29 | Reagovat

I já se za ně stydím!!! :-!

2 Natty Natty | Web | 28. ledna 2013 v 7:24 | Reagovat

Dáši, co jsi čekala ? Umět prohrát je také vítězství. Kdo to neumí, kope kolem sebe jako malé dítě, když nedostane lízátko. ;-)
Jsem hrdá, že zvítězil prezident, kterého si přála kromě Prahy celá republika, lidé, kterým jde o to, aby se tato země konečně přestala propadat do pekla... :-(

Je mi líto těch, co sepsali petici, měli by se stydět, že uráží nás, kteří jsme svého prezidenta zvolili.

Myslím, že byc měli především svojí prací a slušným chováním podpořit naší tolik pošlapanou zem a nikoliv vyvolávat neklid ve společnosti !!!

Pěkný nový týden. :-)

3 Dáša Dáša | 28. ledna 2013 v 8:45 | Reagovat

[2]: Natty, čekala jsem, že ta hysterie opadne. Už jsem vůbec nechtěla o politice psát, ale tohle mě opravdu neskutečně vytočilo.

4 Natty Natty | Web | 29. ledna 2013 v 14:40 | Reagovat

Dáši, to já měla včera ještě větší šok, když na facebooku běžel obrázek, kde bylo napsáno "Zeman není náš prezident" a u toho "stydím se za našeho prezidenta" - od dětí, které ještě chodí do ZŠ a další nechutné obrázky, které ani nemůžu komentovat. :-( Je mi z toho smutno a o to víc, že se na štvaní podílejí děti. :-(
Máš u mě návod na ošatku :-D Hezké odpoledne.

5 Dáša Dáša | 30. ledna 2013 v 8:07 | Reagovat

[4]: Natty, co na tohle říct... Dřív by ti fracci dostali pár facek, dneska by to bylo týrání. To je teda doba :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama